Інформація

Найчастіші запитання

При плануванні першої фотосесії немовля, у батьків виникає безліч запитань. Я зібрала найпоширеніші з них на цій сторінці! Сподіваюся мені вдасться розвіяти ваші турботи! Якщо ні – зв’яжіться зі мною і ми обговоримо все більш докладно!

Маю досвід для того, щоб перша фотосесія вашого малюка пройшла вдало!

8

років досвіду

420+

фотосесій немовлят

Я підготувала для вас кілька пакетів. В кожному з них є оброблені фото на флешці та фотокнига. Оренда студії та весь реквізит також входять у вартість фотосесії. Пакети можуть бути конфіденційні та з дозволом на публікацію в соцмережах. Детальніше про ціни тут.

Оптимальний вік для проведення ньюборн фотосесії – від 3 до 14 днів. Чим молодшим буде малюк, тим швидше і простіше вона пройде. В цьому віці новонароджені дітки зазвичай добре сплять, тому можна зробити класні світлині, докладаючи меньших зусиль за 1,5-2 години. В перший місяць життя у малюка формується процес травлення і нерідко після двох тижнів з’являються коліки. Тому бажано встигнути до їхньої появи. Крім того, новонароджений малюк дуже затишно почувається в позах, в яких він перебував у маминому животику. Тому фото малюків виглядають так мило!

Фотосесії новонароджених малюків я проводжу в спеціалізованій фотостудії, яка знаходиться в центрі Харкова. В студії є все необхідне для комфортної зйомки і отримання якісного результату. Про студію можна почитати тут. На виїзді я не працюю, бо не можу гарантувати на виїзних зйомках такий саме результат, як той, що ви бачите в моєму портфоліо.

Зазвичай фотосесія триває від 1,5 до 4 годин. Залежить це насамперед від малюка. Деякі діти спокійно сплять всю зйомку, а деякім потрібно більше часу на те, щоб звикнути до всього навколо. Ну і звісно ж обраний вами пакет теж впливає на тривалість зйомки.

Я завжди прислуховуюсь до потреб малюка і даю йому можливість побути на ручках у мами та поїсти стільки, скільки йому потрібно.

Для зйомок немовлят я маю біля 1000 одиниць реквізиту! Це різноманітні костюмчики, пов’язочки, кошики і ліжечка на будь який смак. Всі речі я обов’язково перу або обробляю парогенератором після кожної зйомки, а потім зберігаю в пластикових контейнерах. Для малюків я заздалегідь підбираю образи відповідно до ваших побажань. Тому перед зйомкою я надсилаю батькам малюка анкету, де треба вказати зріст, вагу дитини, та ваші улюблені кольори, або якісь певні вбрання, які вам довподоби.

Попереднього бронювання в мене немає, тому я раджу батькам малюків писати мені, як тільки дитина народиться. Тоді я матимему змогу запропонувати вам зручну дату для зйомки.

ПІДГОТОВКА ДО НЬЮБОРН ФОТОСЕСІЇ

Що з собою взяти на зйомку і як підготуватися

●  Памперси (4-5 шт.)

● Пустушку. Вона не раз рятувала зйомки навіть тих малюків, які ніколи раніше не хотіли її брати! Навіть якщо ви не плануєте давати її дитині в подальшому, краще захопіть соску на зйомку. Малюк за кілька годин не встигне звикнути до пустушки, проте зйомка пройде вдало.

●  Пару пелюшок, аби вкривати малюка під час годування. Теплі, або легкі, в залежності від пори року.

●  Для немовлят, яких ви годуєте грудьми бажано націдити молочка в пляшку. Це побажання більш актуальне для неспокійних діточок, але не обав’язкове. Якщо зі зціджуванням є складності, то не критично.

● Для малюків, які годуються штучно – захопіть про всяк випадок суміш на 3-4 годування. В студії є підігрівач для пляшок.

ВАЖЛИВО

●  Якщо вам вдасться – можете погратися з дитиною перед зйомкою, аби він не спав деякий час. Це дозволить нам швидше його заколисати.
● Якщо ваш малюк на грудному вигодовуванні, мамі не слід пити каву, зелений чай, та міцний чорний чай перед зйомкою. Також варто відмовитися від нових продуктів, та овочів-фруктів, аби не викликати у немовля коліки.