Про мене

Моя історія

“Обери собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня в житті”

Рада вітати всіх на своєму сайті! Мене звати Тетяна Вичегжаніна. З 2015 року спеціалізуюся на зйомці немовлят віком до 14 днів. До цього я шукала себе в різних напрямках, але переважно знімала дітей. З народженням своєї другої доньки я остоточно зрозуміла, що фотосесії немовлят – це моє! Те що надихає!

Для того, щоб безпечно і гарно знімати новонароджених малюків, я навчалася у найкращих професіоналок в цій сфері. Тепер маю достатньо досвіду аби проводити власні майстер класи для фотографів початківців і допомогати їм з цим, як на мене, одним з найскладнішим видом зйомок.

Найголовніше на зйомці для мене безпека і комфорт малюка. Завжди, позуючи немовлят, я враховую їхні вподобання і, якщо поза для малюка не зручна, я обираю для нього іншу.

Безмежно люблю свою роботу і з задоволенням проведу першу фотосесію вашого немовля!


Сертифікати

В будь-якій справі важливо навчання. А в такій делікатній, як робота з малюками – особливо! Тому я із задоволенням відвідувала майстер-класи у відомих фотографів немовлят.

МК Наталі Горбаченко

Україна(2015)

МК Анастасії Кондратенко

Україна

МК Тальї Чен

Ізраїль(2018)

Відгуки клієнтів

Я завжди чекаю ваших відгуків, бо звороній зв’язок дуже важливий! Вдячна кожному, хто знаходить час і ділиться враженнями про зйомку і кінцевий результат!

Фотостудія

● Моя студія знаходиться в багатоповерховому будинку в центрі Харкова.

● Студія не здається в оренду. В ній знімаю тільки я і тільки немовлят.

● Все необхідне для фотосесії є в студії: сповивальний столик, серветки, памперсні пелюшки, нагрівач для пляшок тощо.

● Батьки можуть спостерігати за зйомкою зі зручного диванчика. Для вас є куточок з чаєм, кавою, печивом і водичкою.

● Протягом кожної фотосесії працює рециркулятор повітря – це така кварцева лампа, якою можна користуватися, знаходячись у приміщенні. Вона вбиває усе шкідливе у повітрі.

● Реквізіт переважно ручної роботи від рукодільниць з усієї України дозволяє реалізувати безліч ідей! Всі речі я перу після кожної зйомки. Пов’язочки обробляю парогенератором. Все зберігається в пластикових боксах.